Сумщина зросла у рейтингах мінрегіону

Область підвищила показники по енергоефективності, будівництві, інвестиціям і наповненні бюджету

Сумщина посіла четверте місце серед усіх областей України за показниками енергоефективності та відновлюваної енергетики у  рейтингу областей, складеному міністерством регіонального розвитку, інформує сайт Суми Сьогодні з посиланням на Depo.Суми.

Такими є результати перших трьох кварталів поточного року. (У попередньому рейтингу Сумщина за цим показником посідала шосту сходинку).

Також регіон утримує 8-ме місце за темпом зростання доходів місцевих бюджетів (+53,1% у порівнянні з відповідним періодом минулого року, що перевищує загальноукраїнський показник (по Україні – зростання на 49,8%)).

Область отримала 11 місце в рейтингу за обсягом реалізованої промислової продукції в розрахунку на одну особу та піднялася на 2 позиції за напрямом “Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця” (14 місце по Україні) всупереч очікуванням, що складна ситуація на ПАТ “СМНВО” потягне область униз.

Рейтинг мінрегіону розраховується за  кабмінівською методикою проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики  на основі окремих показників роботи в різних галузях економіки.