Прив’язала дитину до дерева біля кладовища та “виховувала”

До таких дій вдалося 58-річна жінка, яка взялася допомогти подрузі у вихованні її дітей.

Повідомляє сайт ОХТИРКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт СПЕЦКОР.

В Охтирці в сосновому ліску, напроти центрального кладовища, літня жінка прив‘язала до дерева хлопчика, заклеїла йому рот скотчем. Поруч них плакала ще одна дитина.  Таку картину побачили грибники, які надвечір поверталися додому із “тихого” полювання. Вони й викликали поліцію.

Коли охтирські правоохоронці прибули за викликом, грибники вже звільнили дитину.

Поруч лежали мотузки, якими хлопчик був прив‘язаний до дерева. Полісмени доправили всіх учасників події до відділку для з‘ясування обставин.

Виявилось що 7-річні брати-близнюки,  їх та ще одного меншу сестричку виховує 26-річна мама-одиначка. Остання й попросила свою подругу провести з дітьми виховну роботу, бо ті були дуже непосидючі.

Однак подруга вирішила вчинити по-своєму й розпочала «виховний момент» з погроз. Прихопивши з дому мотузки та скотч, вона відвела хлопців за кладовище, прив‘язала одного з них до дерева та заклеїла рот скотчем, погрожуючи іншому зробити те саме. У цей час недалеко проходило подружжя грибників, котрі відігнали «виховательку», та порятували малих.

За словами працівників поліції, 58-річна “вихователька” вважає, що нічого злочинного чи антиморального не зробила, а її вчинок – лише такий собі «урок». Сама ж молода мама стверджує, що не просила свою подругу вести кудись дітей і вже тим більше  настільки лякати, мова йшла лише про  бесіду.

Наразі з обома братами працює психолог. Хлопчики завдяки своєму «бойовому» характеру  досить швидко заспокоїлись, проте які наслідки буде мати  таке «виховання», покаже лише час.

Жінці, яка залякувала дітей, загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий термін.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец